Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O Kieliszek chyba pierwszy raz się przyznał. Czapka z głów. Tylko, że jak Kowalski się pomyli to nie ma przeproś za własne błędy musi zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD WIELU LAT LUBELSKI URZĘDNIK TO ZAKOMPLEKSIONY POCIOTEK SIŁĄ ODERWANY OD PŁUGA - DOBRZE JAK UMIE CZYTAĆ - NIE WYMAGAJCIE BY TAKI KTOŚ WYDAWAŁ LOGICZNE DECYZJE. NIE WIEM, CZY DOŻYJĘ DNIA GDY W DZIENNIKU PRZECZYTAM TEKST, ŻE URZĘDNIK WYDAJĄCY ZGODĘ NA NIEZGODNE Z PRAWEM ZAWIESZENIE SIECI TRAKCYJNEJ SAM ZAPŁACI ZA JEJ PRAWIDŁOWE ZAWIESZENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zostało przeoczone. Budowa sieci została zaplanowana i zrealizowana jak najmniejszym kosztem by wybudować jak najwięcej. Za rzadko ustawione słupy trakcyjne (brak płynności jazdy), rozjazdy zbyt blisko skrzyżowań, zła geometria względem pasów ruchu, niewystarczająca ilość podstacji zasilających, zbyt ciasne pętle... Wszystko skrzętnie zaplanowane i wykonane tak aby było dużo i jak najtaniej, żeby prezesi mogli zgarniać nagrody i chwalić się wynikami finansowymi. Sieć trolejbusowa w Lublinie to bubel na skale światową. Mimo wielu kilometrów drutu, pod względem technicznym BARDZO mocno odstajemy od chociażby Gdyni w Polsce czy innych miast w Europie. Jako kierowcy trolejbusu jest mi przykro. Pozdrawiam odpowiedzialnych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie listy do redakcji i bunt pojedynczych osób, na pewno nie byłoby artykułów i zmiany organizacji ruchu na rondzie koło ZUS. Szanowni Użytkownicy dróg! Zrozumcie nas, kierowców trolejbusów! Nie zawsze możemy jechać tak, jak narysowane są linie na jezdni i nie jest to wynikiem naszego pośpiechu czy chamstwa ale NIEGOSPODARNOŚCI URZĘDNIKÓW!!! Pozdrawiam!!! kierowca trolejbusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Synku, jak ty robiłeś w pieluchy to ja przegubowym Ikarusem czy Neoplanem potrafiłem skręcić z Głębokiej w Sowińskiego z właściwego pasa... To nie kodeks drogowy bo jeśli jesteś kierowcą komunikacji miejskiej i lecisz z takimi tekstami to mam wątpliwości czy znasz kodeks na który się powołujesz lub jesteś po super szkoleniu piekarzy i murarzy w MKK pod tytułem i ty możesz zostać niewolnikiem w m p k.
I nie pracujesz bo piłeś czy paliwo kradłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie są dobrze rozpięte na Al. Racławickich od Uniwersytetu Medycznego do skrzyżowania z Sowińskiego ale znaki poziome dla kierowców MPK nie istnieją. Może policja przeprowadzi finansowe szkolenie tych Panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie widzę problemu - kierowcom należy wystawiać mandaty, ponieważ łamią prawo o ruchu drogowym. Wystarczy, że zdejmą pałąki z trakcji, przejadą rondo uczciwie zgodnie z przepisami i ponownie podepną się do trakcji po zjechaniu z ronda. Można? - można
Można - Ursusem, Solarisem przegubowym, Solarisem Hybrydowym... ALE NIE MOŻNA STARYM SOLARISEM BEZ DODATKOWEGO NAPĘDU!!! Zastanów się zanim coś napiszesz, ludzie szybko przyzwyczajają się do dobrego, kiedy np jest awaria trakcji to trolejbus zrzuca pały i jedzie dalej, ale zapominają już że część wozów jeździ TYLKO na prądzie z trakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie pracujesz bo piłeś czy paliwo kradłeś?
  Jest coś takiego jeszcze jak emerytura. Ale Ty tego pewnie nie zaznasz... I nie mierz wszystkich swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...